Індукційні плити, Самогонні апарати

Як обрати індукційну плиту для самогоноваріння?

Все більше самогонщиків переходять з газових плит на індукційні. Вони мають плюси і мінуси, але в цілому працювати з ними зручніше, ефективніше і швидше. Популярними вважаються моделі на 2 кВт і 3,5 кВт.

Індукційна плита – ефективний і зручний спосіб нагріву самогонного апарату. Вона має високий ККД, пожежобезпечна, легко і точно налаштовується. Крім того, більшість плит має потужність, якої достатньо для нагріву перегінного куба об’ємом до 50 л. Дуже важливо підібрати ідеальний пристрій під власні потреби.

1. Потужність

Найважливіший параметр при виборі плити для дому. Якщо ваш бак менше 35 літрів, то цілком вистачить плити на 2000 Ватт. Якщо бак більше 35 літрів, то слід орієнтуватися на потужність 2500 Ватт і більше. А якщо цікавить швидке нагрівання, то беріть плиту з потужністю від 3500 Вт.

2. Максимальне навантаження

В інструкції до кожного апарату вказано максимальне навантаження, яке може витримати плита. Звертайте увагу на цей параметр, інакше бак просто розчавить плиту.

Секрет збільшення вантажопідйомності індукційної плити

Необхідно поруч з плитою встановити 2 дерев’яних бруска, на які можна поставити бак. Потім під цей бак підставляйте плитку і починайте перегонку.

Нагрівання відбувається за рахунок електромагнітних хвиль, тому дном не обов’язково торкатися склокераміки плити. Кілька міліметрів вона спокійно долає (чим товще феромагнітний метал, тим краще йде нагрів).

3. Плавне регулювання потужності

У кожної плити свій крок регулювання потужності. Щоб комфортно відбирати голови і хвости, рекомендуємо вибирати плити з кроком 200 Ватт і менше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *