Індукційні плити

ТОП 5 порад для догляду за індукційною плитою

Технологія індукційної плити є фантастичною для сучасних кухонь. Подача тепла саме там, де і коли це потрібно, означає, що ви можете готувати їжу з максимальною швидкістю та гнучкістю, при цьому заощаджуючи енергію.

Але наскільки легко підтримувати в чистоті індукційні плити?

На щастя, склокерамічна поверхня лише нагріває посуд; решта варильної поверхні залишається прохолодною, що значно полегшує роботу. Ось наші 5 основних порад про те, як постійно підтримувати свою індукційну плиту в чистоті та гігієнічності:

1. Використовуйте правильний посуд

По-перше, якщо ви зробили значні вкладення в модернізацію кухонних приладів на кухні, має сенс використовувати правильний посуд. Уникайте каструль та сковорідок, які можуть подряпати поверхню плити: скло, кам’яний посуд, алюміній, кераміку чи чавун. Натомість використовуйте посуд, виготовлений із сталі, та магнітну нержавіючу сталь, що містить трохи заліза.

2. Очищайте плиту одразу

Щоб уникнути зайвої роботи пізніше, найкраще очищати розливи та плями якомога швидше, в ідеалі, як тільки ваша плита досить охолоне на дотик. Особливо слід якнайшвидше видаляти цукристі або сирописті липкі розливи. За допомогою вологої губки або тканини витріть плями якомога швидше.

3. Щоденне очищення

Як тільки поверхня плити охолоне, використовуйте тканину або губку та теплу мильну воду, щоб витерти всі мокрі розливи. За потреби використовуйте кухонний засіб, призначений для видалення жиру, або будь-який м’який побутовий миючий засіб також повинен виконати цю роботу. Промийте і обсушіть, а потім нанесіть білий оцет на поверхню плити чистою тканиною для додаткового блиску. Нарешті, витріть чистою сухою тканиною.

4. Видалення плям

Для важковідмиваючих плям, можливо, вам доведеться скористатися скребком; їх слід купувати безпосередньо у виробника варильної поверхні та використовувати з особливою обережністю, щоб не завдати шкоди поверхні скла.

Додайте велику кількість рідкого миючого засобу до ураженої ділянки, а потім за допомогою скребка обережно видаліть обгорілу пляму. Рухайте скребок рухами вперед і назад, поки пляма не зникне.

5. Що не потрібно робити

Для захисту поверхні вашої індукційної плити важливо не використовувати абразивні чи їдкі миючі засоби. Тримайтесь подалі від миючих засобів, що містять відбілювач або аміак. Якщо поверхня стає подряпаною, сліди від їжі насправді можуть щільніше заглибитися і назавжди пошкодити скло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *